Nečekaný doprovod Gabriely Koukalové!

V pátek 21. prosince se koná tradiční anketa Sportovec roku v pražském hotelu Hilton. Bývalá biatlonistka na svém facebookovém profilu představila nečekaný doprovod!
 

 gabriela_koukalova_foto_vlastimil_vacek_pravo

(Foto: Vlastimil Vacek, Právo)
 
„Před nějakou dobou jsem v médiích zaregistrovala příběh šestnáctiletého kluka, který trpí od narození oboustrannou hluchotou. Ve dvou letech mu byl voperován kochleární implantát, díky němuž slyší alespoň na jedno ucho. V pěti letech vzal poprvé do ruky tenisovou raketu a začal psát obdivuhodný příběh" přibližuje vítězka Světového poháru v biatlonu 2015/16.
 
Jde o 16 letého tenistu Jaroslava Šmédka!
 

 
V roce 2017 se v 15 letech na letní deaflympiádě v Turecku postaral o senzaci, když ve dvouhře získal zlatou medaili. Následně se stal nejlepším českým handicapovaným sportovcem. Nyní je mu 16 a sbírá úspěchy i mezi slyšícími. V dorosteneckém žebříčku do 18 let patří k české špičce a ve světovém žebříčku je na 574. místě. Sní o grandslamech jako všichni zdraví tenisté.
 
„Jardu jsem oslovila, setkala se s ním a u skleničky domácí limonády ho pozvala na vyhlášení Sportovce roku, které strávíme společně. Jsem ráda, že mé pozvání přijal. Chci, aby zažil svět výjimečných a úspěšných sportovců. I on už takový je. Chci, aby nabral sílu na cestu za svým sportovním snem, aby všichni znali jeho inspirativní příběh," vysvětluje bývalá biatlonistka.
 
20.12.2018

For details about https://rolexrolexwatches.club/. Up To 90% Off https://www.egreplica.com/. check this site out replicas de relojes. my blog fake rolex for sale. With Free Shipping replica luxury watches. New https://www.watchesj.com. To get more information about richardmillecarbon.com. site link tag heuer monaco replica.