Shrnutí za rok 2018!

Máme radost a děkujeme za Vaši podporu. Úvodní stránku webu si zobrazilo přes 1000 lidí!
 
V minulém roce mezi nejnavštěvovanější sekce patřily:
  1. Příběhy uživatelů
  2. Moje dítě neslyší
  3. Vyšetření sluchu a audiogram
  4. Úvod do kochleárních implantátů (KI)
  5. Život s KI
Níže uvedený graf demonstruje návštěvnost webu za uplynulých 40 dnů. Mezi vánočními svátky a Novým rokem byla aktivita nižší. V novém roce bychom chtěli tato čísla překonat.
 

 
Na základě získaných zpětných vazeb a dat plánujeme rozšíření webu o další aplikace a doplnění obsahu. Aplikace budou vhodné i pro širokou veřejnost. Jaké to však budou, Vám v tuto chvíli neprozradíme. Vše se dozvíte s postupem času.
 
Do budoucna plánujeme web propojit se sociálními sítěmi, k příběhům a novinkám půjdou přidat komentáře. Chceme zpřístupnit na webu prostory pro případné reklamy a sponzory. Pracujeme také na zlepšení uživatelské přívětivosti (profily uživatelů) a přehlednosti webu. Snažíme se, aby obsah webu byl nadále schvalován i odborníky zabývajícími se problematikou sluchového postižení a kompenzačními pomůckami.
 
Momentálně připravujeme nové letáčky a vizitky, které Vám brzy představíme.
 
Chcete se připojit k našemu týmu a pomoci s rozvojem webu nebo potřebujete poradit? Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře nebo přímo na e-mail info@mycimply.com.
 
Děkujeme.
 
Tým myCimply.
www.mycimply.com
5.1.2019

For details about https://rolexrolexwatches.club/. Up To 90% Off https://www.egreplica.com/. check this site out replicas de relojes. my blog fake rolex for sale. With Free Shipping replica luxury watches. New https://www.watchesj.com. To get more information about richardmillecarbon.com. site link tag heuer monaco replica.