Adam Fellmann

Adam Fellmann (27 let)

Czech Republic, Brno
medel banner Triformance

Ve 3 letech jsem měl zánět mozkový blan, ztráta 85% po 21 letech 100%. Podstoupil jsem operaci na pravé ucho, po pul roce levé.

Údaje o Kochleárním implantátu

Levá strana: MED-EL | Sonnet | 2 roků a 8 měsíce Pravá strana: MED-EL | Sonnet | 3 roků a 0 měsíce

Osobní představení

Narodil sem se jako zdravé dítě. Ve 3 letech jsem dostal zánět mozkový blan a ztratil sem 85% sluchu. Rodiče mi chtěli nechat udělat KI, ale doktoří odmítli protože řekli že slyším se sluchátkama. Ale říkali, že stejně budu muset jít na KI za 20 let. Sluchátka jsem používal 21let. Pak jsem čím dál tím hůř slyšel, nerozuměl, bylo to čím dál tím víc těžké. No a ted ve 24 letech mám za sebou první operaci KI pravého ucha. Je to skoro měsíc od zapojení KI,

Je to mazec! Slyším toho 2 krát tolik něž předtím, ale stále se mám co učit. Také děkuji mé rodině, odmítali totiž znakovou řeč a prostě jenom komunikovali. Na základce sem byl jen do 3. třídy. Pak jsem to nezvládal a přestoupil jsem do neslyšicí školy. Jsem rád, že jsem měl nedoslýchavý spolužáky, se kterýma se dalo povídat a tam jsem se naučil znakový jazyk. Ale stále komunikuji se slyšícíma i neslyšícíma. Hraji fotbal, futsal mezi slyšícíma i neslyšícíma. A i jiné sporty. Po půl roce skoro ve 25 letech, jsem se rozhodl jít i do druhého ucha KI, protože opravdu krásně s tím slyším. A nejsem zvyklý slyšet jenom na jedno ucho. Nosil jsem dále sluchátko na druhém uchu, ale ten KI je tak silný, že to sluchátko nezvládalo. Bylo mi trošku nepřijemné slyšet jen s jedným uchem. Za měsíc jdu na první zapojení druhého ucha, vím že začátek nastavení nebudu nějak extra dobře slyšet ale po dalším měsíci už to bude lepší a lepší. 

For details about https://rolexrolexwatches.club/. Up To 90% Off https://www.egreplica.com/. check this site out replicas de relojes. my blog fake rolex for sale. With Free Shipping replica luxury watches. New https://www.watchesj.com. To get more information about richardmillecarbon.com. site link tag heuer monaco replica.